عمده فروشی انواع عینک های طبی و آفتابی مردانه در قشم با ارزان ترین قیمت ها انجام می شود. وبسایت فروش عمده عینک glassic جدیدترین مدل ها را بصورت مستقیم عرضه می کند.

عمده فروشی انواع عینک قشم

وبسایت فروش عمده glassic، بصورت تخصصی در زمینه عرضه عینک های طبی و آفتابی فعالیت داشته و مدل های بسیار متنوعی را به فروش می رساند.

عینک های عرضه شده در وبسایت فروش عینک glassic به انواع عینک های طبی، عینک های آفتابی، عینک های ورزشی، عینک های طبی آفتابی، انواع عدسی ها و دیگر مدل ها تقسیم بندی می شوند.

عینک های آفتابی و فریم های طبی ارائه شده در وبسایت فروش عینک glassic، جنس های مختلفی دارند. این عینک ها به مدل های فلزی، کائوچویی، پلاستیکی، تیتانیومی، آلومینیومی و دیگر مدل ها دسته بندی می شوند.

این عینک ها شامل جدیدترین مدل های ارائه شده در بازار های جهانی عینک می باشند و انواع مدل های خلبانی، بیضی، مستطیلی، دایره ای، نیم فریم، پروانه ای، ویفری و غیره عرضه می شوند.

کیفیت این عینک ها نیز متفاوت است. دسته بندی کیفیتی آنها عبارت است از عینک های کپی، عینک های های کپی، های کوالیتی و عینک های اورجینال .

از آنجا که واردات فروشگاه تخصصی glassic از نقاط مختلفی صورت می گیرد، محصولات عرضه شده از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و جدیدترین مدل های روز دنیا نیز موجود می باشند.

به منظور آگاهی بیشتر در رابطه با خرید عمده می توانید از طریق پل های ارتباطی زیر با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

عمده فروشی عینک اصل در تهران

عمده فروشی عینک جدید در مشهد


جهت تهیه ی انواع عینک های طبی و آفتابی به صورت تکی یا عمده با کارشناس فروش سایت در تماس باشید.
کارشناس فروش : مهندس محمدی
شماره تماس : ۰۹۱۳۸۶۹۲۵۶۰
ایمیل : iranoptic.ir@gmail.com
تلگرام : iranopticir@

پاسخ دهید